Меню сайту

Категорії розділу
Мої статті [0]
Колосок [32]
Журавлик [21]
Ромашка [18]
Соняшник [49]
Ялинка [43]
Ластівка [42]
Дударик [25]
Сонечко [18]
Калинка [25]
Буратіно [2]
Рукавичка [5]
Метелик [10]
"Магія мови" [6]
"ІКТ" [2]
"Україночки" [2]
"Перші сходинки" [4]
"Країна фантазерів" [1]
Новини вересня [13]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS


Заклад дошкільної освіти №2 "Оленка" м.Миргород


Вівторок, 11.08.2020, 20:33
Головна » Статті » Соняшник

Заняття 21.05 Логіко-математичний розвиток + ліплення

Тема: «У країні професій»

Мета: закріпити навички рахувати предмети прямою, зворотною та порядковою лічбою; вдосконалювати вміння співвідносити цифру з числом та виготовляти елементи декору;  закріпити поняття глибокий, мілкий; формувати вміння створювати композицію на обмеженій площині; розвивати логічне мислення, увагу; викликати бажання займатися займатись математикою та ліпленням

Хід заняття:

Запропонуйте дитині зіграти в гру. Візьміть будь-яку паличку, вона буде чарівна. Коли ви торкатиметесь нею до дитини, вона буде перетворюватися на певну тваринку (дитина зображує тварину імітуючи рухи)

Гра «Не помились»

Візьміть набір цифр від 1 до 10 (якщо відсутній, попросіть дитину написати цифри на аркуші)

Зіграйте в гру барабан. Ви за допомогою рук відстукуватимете певну кількість раз, а дитина має їх полічити та вказати на відповідну цифру.

Розгляньте разом з дитиною малюнок на якому зображені працівники різних професій, полічіть їх. Задайте декілька питань по картинці:

  • Хто намальований першим? Останнім? Другим? Який за рахунком лікар? І т.д.

Запитайте в дитини, хто виготовляє посуд та розгляньте картинку з посудом. Поставте запитання:

  • Скільки посуду зображено на картинці?
  • Скільки потрібно домалювати, щоб їх стало … ? скільки треба забрати, щоб їх стало… ? (число можна підставити будь-яке)
  • Покажи мілкий посуд, глибокий.

Запропонуйте дитині прикрасити глечик з допомогою пластиліну.

Намалюйте за зразком, або роздрукуйте.

Розминка для рук

Виконання імітації рухів:

Умивання з миски, наливання чаю, збирання яєць, перекладання з однієї посудини в іншу, струшування банки.

Етапи роботи: 

Виконання роботи дитиною, за потреби допомагаєте

Запитайте в дитини, які завдання вона виконувала.

Категорія: Соняшник | Додав: dnzolenka (21.05.2020)
Переглядів: 19 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2020 uCoz