Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна

Реєстрація

Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS


Заклад дошкільної освіти №2 "Оленка" м.Миргород


Понеділок, 28.09.2020, 06:21

 Генератором інноваційних процесів у закладі дошкільної освіти  закладі є директор закладу дошкільної освіти № 2 Тамара Федорівна Горбенко,робота якої спрямована на підвищення професійного і загальнокультурного рівня педагогічних кадрів.Це творча людина, вимоглива до себе і колективу, гарний організатор і дбайлива господарка, енергійна в усіх добрих справах, уважна до кожного члена колективу та родин вихованців, весела й життєрадісна. Саме вона створила колектив однодумців, які йдуть у ногу з часом для забезпечення цілісного розвитку особистості дитини.

 

 

Вихователь – методист - Горєлова Валентина Юріївна.

Головним завданням методиста дитячого садка - створення в педагогічному колективі такого емоційно психологічного мікроклімату,який би стимулював пошук нових ефективних форм і методів роботи з дітьми.Вихователь-методист займається методичною роботою та організує весь освітньо-виховний процес в дитячому садку. Якщо коротко, то методист аналізує, планує, організовує, координує, контролює діяльність педагогічного колективу. Робоче місце методиста, як відомо, методичний кабінет. Там кожен педагог може отримати практичну допомогу в організації роботи з дітьми, а батьки можуть проконсультуватися з приводу розвитку дитини, отримати відповіді на питання про педагогічний процес в дошкільному закладі. Ще одне завдання методиста, мабуть, найважливіше, — розуміти і правильно оцінювати сили і можливості кожного педагога, знати, що важливо для нього в житті, до чого він прагне, щоб задовольнити потребу кожного педагога в повазі, визнанні та самореалізації.

 

 

 

 

 

 

Організований процес життєдіяльності забезпечується педагогічним колективом у складі 31 чоловіка . Це неординарний, талановитий, сміливий, красивий, творчий колектив справжніх майстрів своєї справи.

Увесь обслуговуючий та технічний персонал садочка усвідомлює значення своєї діяльності. Вони завжди є надійними помічниками і в той же час активними учасниками цілісного процесу життєдіяльності малечі.

Заступник завідувача господарством

Мірошніченко Михайло Васильович

 

Головний бухгалтер

Александрович Любов Антонівна

Бухгалтер

Зубенко Юлія Володимирівна

Діловод 

Глушач Інна Владиславівна

 

                                          

Медична сестра 

Мелашенко Галина Іванівна

                           

Працівники кухні

Клочкова Віта Анатоліівна

Заліська Лідія Денисівна

Вознюк Віра Василівна

Ляпун Катерина Михайлівна

Ранюк Наталія Іванівна

Федченко Лідія Анатоліївна

 

Каштелян

Герасименко   Валентина Михайлівна

 

Машиніст з прання та ремонту спецодягу Андрієвська Антоніна Григорівна

Прибиральник службових приміщень

Сябро Тетяна Семенівна

                            

 

                              

 

                                                

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Офіційьний блог
  • uCoz Спільнота
  • FAQ по системі
  • База знань uCoz

  • Copyright MyCorp © 2020 uCoz